Svatební kytice

Svatební kytice by měla být vybrána a zvolena podledle stylu vašich zvolených svatebních šatů. Svatební kytice má bezpodmínečně ladit se svatebními šaty a má dotvářet celek jako takový. Svatební kytice je doplňkem ke svatebním šatům a k nevěstě. Je nesmysl, abyste si nejdříve vybrali kytici a pak k ní vybírali svatební šaty a vše ostatní . Samozřejmě některé šaty se dají sladit s více typy květin i tvary svatebních kytic, ale ne vždy je tomu tak.

Ženich obvykle neví, jaké má nevěsta svatební šaty, tudíž nemůže vědět, jako kytku má objednat. Jsme ve 21.století a doby se změnily. Pokud tedy chcete , aby vše vypadalo tak jak má, vyberte si kytku sama nebo za asistence někoho, kdo problematice rozumí. Samozřejmě vyzvednutí a zaplacení svatební kytice už můžete na ženichovi ponechat.

Svatební kytice

Svatební kytice kulaté

Svatební kytky kulaté mohou být vytvořeny z různých typů květin , tradiční jsou však růže, kterých je nespočet druhů a barev. Mohou být kombinovány i růže s jinými květy, třeba fréziemi, kalami, liliemi a mnoha dalšími .

Svatební kytice převislé

Vážou také z různých druhů květin, mohou být jak z jednoho druhu, stejně tak i kombinované. Mohou být komponovány do tvaru kapky , tedy menšího převisu , anebo mohou být navázány do převisu dlouhého.

Originální svatební kytice

Extravagantní a originální kytice zahrnují vše ostatní , co se nadá přiřadit do žádné z dvou výše uvedených kategorií . Patří sem různé květinové košíčky, koule, závěsy na předloktí, kytičkové kabelky atd.

Reklama a propagace
Svatební účesy
Hledáte inspiraci na svatební účes? Navštivte náš blog o svatebních účesech a nechte se inspirovat desítkami zajímavých účesů. Více informací po kliknutí na odkaz zde
Inspirace na svatbu