Svatební oznámení

Svatební oznámení se posílá rodině a příbuzným, kolegům, známým, a všem, kdo by se měli o vaší svatbě dozvědět, ale nemusí se oslavy zúčastnit. Oficiální pozvání na svatbu se obvykle provádí předáním svatebního oznámení doplněného pozvánkou ke stolu.

Ve stejném stylu jako svatební oznámení můžete mít také menu, jmenovky na stůl, pozvánku ke svatebnímu stolu, děkovné karty, rozetky, ozdoby na ubrousky, případně etikety na víno ve stejném stylu a designu, který ještě více umocní váš svatební den.

Zvolit můžete tradiční, decentní nebo také originální a humorné svatební oznámení. Sladit svatební oznámení můžete i s výzdobou na svatební hostině, barvou nevěstiných šatů nebo barvou květin. Rudé růže bude perfektně doplňovat svatební oznámení ve stejném odstínu apod.

Svatební oznámení

Svatební oznámení můžete vhodně sladit také podle aktuálního ročního období, zimní zasněžené nebo jarní rozkvetlá louka.

Doporučujeme svatební oznámení rozeslat alespoň měsíc před svatbou, aby měli všichni pozvaní dostatek času se na vaší svatbu vklidu připravit. Než si vyberete vaše svatební oznámení a půjdete si ho nechat vyrobit, je důležité znát přesný termín vaší svatby a přesné místo konání svatby.
Jednou z možností je nyní stále více moderní, rozesílání online svatebních oznámení pomocí emailu – v elektronické podobě. Můžete si většinou vybrat online z několika předvolených svatebních motivů, doplnit váš text, měnit barvy, obrázky a experimentovat téměř s čímkoliv.

Reklama a propagace
Inspirace na svatbu